Програма лояльності

Програма лояльності для інтернет-магазину по автомобільним пилососам може створювати мотивацію для клієнтів повертатися та робити покупки у нашому магазині багато разів. Дана програма створена для залучення нових постійних клієнтів та опрацювання старих у форматі кращих умов співпраці. Проект лояльності має на меті створити велику дружню команду продажу великого каталогу бренду GRIKEY. Наш інтернет-магазин пропонує потенційним партнерам два основних напрямки співпраці по програмі лояльності, ось її загальна структура:

Знижки та промокоди:

  • Знижки створені для партнерів які можуть отримувати і використовувати їх при наступних покупках. Знижка в розмірі 10% існує для будь-якого покупця при купівлі другої позиції в замовленні.
  • Промокоди надаються партнерам у випадку плідної довгострокової співпраці. Якщо клієнт нашого магазину має на меті придбати товар в сумі від 10 000 грн в період місяцю, на наступний місяць кожного 1 числа партнеру пропонується о використання промокоди у розмірі до 20% від вартості (дана програма працює лише за реєстрації такого партнера.

Ексклюзивні пропозиції:

  • Партнери, які є зареєстрованими учасниками програми лояльності, можуть отримувати доступ до ексклюзивних пропозицій та акцій, які не доступні іншим роздрібним покупцям.